Гуртки "Вироби з бісеру" та "Образотворче мистецтво"

Дубініна Оксана Анатоліївна,

керівник гуртків
«Образотворче мистецтво»
та «Вироби з бісеру»

Педагогічна проблема – «Формування позитивної мотивації навчальної діяльності».

Педагогічне кредо – робити все якнайкраще, з віддачею душі, будь-то якась творча чи інша робота, виховна чи педагогічна діяльність. Любов дітей до свого керівника – найкраще тому підтвердження.

Творче кредо – «Творчості, як будь-якої діяльності, можна вчитись».

Г. Альтшуллер

Мета роботи гуртка «Образотворче мистецтво» – навчити учнів розуміти мову образотворчого мистецтва, його специфічну образну природу, дати їм загальне уявлення про закономірності розвитку образотворчого мистецтва і архітектури, навчити дітей техніці малювання олівцями та фарбами, малювання з натури, ескізів по пам'яті, за темою. У процесі ознайомлення з усіма видами образотворчого мистецтва: малюнком, живописом композицією, скульптурою, графікою, аплікацією, з кращими творами образотворчого мистецтва розвиваються розумові дії, творча уява і художні інтереси, естетичні почуття і образотворчі здібності, судження і узагальнення формуються ідейно-естетичні переконання.

Мета роботи гуртка «Вироби з бісеру» – розвивати в дітей інтерес до прекрасного, виконаного своїми руками, ознайомити їх з народною творчістю, навчити художньо-естетичного впорядкування середовища та предметів життєдіяльності (житла, одягу), дати знання про родинні традиції українців, свята народного календаря. У процесі навчання розвиваються та виховуються творче мислення, уява, працелюбність, охайність, естетичний смак. Крім того бісероплетіння чудово заспокоює нерви, знімає стрес, тривогу, повертає сили і енергію і навіть підіймає самооцінку