Гурток "Початкове технічне моделювання" на базі ЗОШ №5

Мандрига Валентин Володимирович,

керівник гуртка

"Початкове технічне моделювання"

Єдиний шлях, який веде до знання, – це діяльність

Б. Шоу

Ми живемо у вік технічного прогресу. Техніка все глибше впроваджується в життя людини, її побут. Діти теж не байдужі до розвитку технічного прогресу. Вони самостійно хочуть і можуть виготовляти, моделювати власні іграшки.

Гурток «Початкове технічне моделювання» є однією з важливих ланок у задоволенні пізнавальних інтересів дитини до техніки, до розвитку творчого та конструкторського мислення.

У роботі з дітьми молодшого шкільного віку важливо навчити учнів застосовувати отримані знання на практиці. Значне місце в роботі гуртка займають ігри та змагання, що сприяють розвитку розумових та фізичних здібностей, формують  впевненість в собі, авторитет, прагнення до перемоги.

Діти, які займаються в гуртках технічної творчості, часто обирають професії інженерів, винахідників, конструкторів.

Вихованці гуртка "Початкове технічне моделювання" постійні переможці та призери районних, обласних, всеукраїнських виставок, змагань.