Гурток "Початкове технічне моделювання" на базі Сквирського РЦДЮТ

керівник гуртка

«Початкове технічне моделювання»

Освіта – вища

Педагогічне кредо: «Донести до серця кожної дитини знання, досвід і практичні вміння»

Життєве кредо: «Пізнавай закони Всесвіту і намагайся жити по них»

Заняття у гуртках початкового технічного моделювання дозволяють дітям краще пізнати світ техніки, розвивають їх конструкторські здібності, технічне мислення та сприяють пізнанню оточуючої дійсності.

Моделювання має великі можливості для розвитку й виховання учнів. Розвивальний характер навчання визначається всією системою занять. Гуртківці спочатку виконують моделі за кресленнями, схемами, набувають певної суми знань, що є основою для подальшої роботи. Поступово вони переходять до виготовлення більш складних моделей та самостійній розробці моделей. При цьому вся трудова діяльність сприяє розвитку творчих здібностей дітей. Кожна наступна ланка навчання спирається на отримані знання та активізує пізнавальні інтереси школярів з метою їх подальшого вдосконалення.