МАН

Сквирське територіальне відділення

Малої академії наук учнівської молоді України

Одним із напрямків роботи Сквирського центру дитячої та юнацької творчості є науково-дослідницька діяльність старшокласників. Це найвагоміший вектор творчого пошуку в роботі Малої академії наук України.

Педагогічний процес у МАН має свої особливості, які відрізняють його від звичайних уроків у школі. І перш за все це те, що плани й програми наукових гуртків, клубів, секцій, на відміну від стабільних навчальних програм, охоплюють такі галузі знань і практичної діяльності, які виходять за межі уроку, враховуючи індивідуальні інтереси та творчий потенціал конкретної дитини.

Мета Малої академії наук України – поглиблення науково-практичних знань із галузевих наук у секціях і наукових товариствах, подальше зміцнення наукових зв’язків між шкільною молоддю і науковими установами.

Головні завдання Малої академії наук учнівської молоді:

• Реалізація державної політики у сфері позашкільної освіти;
  • виявлення, розвиток і підтримка обдарованої молоді, стимулювання її творчого потенціалу, розвиток наукової та дослідницько-експериментальної діяльності вихованців (учнів, слухачів);
  • створення умов для гармонійного розвитку особистості, задоволення потреб учнівської молоді в позашкільній освіті, організації її оздоровлення, дозвілля і відпочинку;
  • задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів і здібностей;
  • формування у вихованців (учнів, слухачів) національної самосвідомості, активної громадянської позиції, мотивація здорового способу життя;
  • надання загальноосвітнім навчальним закладам методичної допомоги з питань роботи з обдарованою молоддю;
  • просвітницька діяльність.

08 червня 2021 року в залі засідань Сквирської міської ради на VІІІ черговій сесії відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Сквирська міська голова Валентина Левіцька разом із начальником відділу освіти Олександром Заболотним привітали дітей із високими досягненнями, вручили подяки від Сквирської міської громади та нагородили цінними подарунками вихованців Центру творчості.

За ІІІ місце в обласному етапі конкурсу були нагороджені: Ніна Денисенко, Софія Ільченко, Дарина Майорк, Арсеній Заруднюк, Каріна Можарівська, Руслан Рудківський.

За ІІ місце у конкурсі МАН – Вікторія Велика, Дмитрів Анастасія, Барчукова Дарина, Ірина Федоренко, Саградян Алварт.

За високі наукові досягнення та І місце в конкурсі МАН відзначені – Захарій Бойко, Ірина Сичевська, Анастасія Цимбалюк, Єлизавета Солодовчук, Дарина Юрченко та Федоренко Олександра.

На ІІІ-му (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України юні науковці Сквирщини продемонстрували високий рівень підготовки і вибороли такі місця:

Федоренко Олександра – ІІІ місце;

Солодовчук Єлизавета – ІІ місце;

Бойко Захарій – ІІ місце;

Сичевська Ірина – ІІ місце.

Висловлюємо слова вдячності за високу підготовку дітей педагогам та науковим керівникам, а також відділу освіти Сквирської міської  ради, керівництву Сквирської міської територіальної громади за підтримку обдарованих дітей.

Адреса закладу:

09001, Київська область,