Народний колектив гуртка "Різьблення по дереву"

НАРОДНИЙ КОЛЕКТИВ ГУРТКА
"Різьблення по дереву"

Парфенюк Олександр Кирилович,
керівник народного колективу гуртка
"Різьблення по дереву"

Освіта – вища

Гурток «Різьблення по дереву» був заснований на базі районної станції юних техніків у 1989 році, очолив його Сергій Анатолійович Андрійчук.

Спочатку гурток відвідували учні молодших та середніх класів, програма була розрахована на один рік навчання. Залучивши до даного виду творчості дітей різного шкільного віку, з’явилась потреба розробити навчальну програму на чотири, а потім і на сім років навчання.

У 2005 році гуртку «Різьблення по дереву» було присвоєно звання «Зразковий художній колектив», а в 2011 році – «Народний художній колектив».

З 2014 року гурток очолює Парфенюк Олександр Кирилович. У цьому ж році було підтверджено почесне звання «Народний художній колектив».

На сьогоднішній день тут займається 45 учнів віком від 8 до 16 років.

Передаючи свою  майстерність, Олександр Кирилович намагається задовольнити допитливість школярів до теслярської роботи, художньої обробки деревини, зблизити дітей з рідною природою, виховати в них бережливе ставлення до неї, розвивати наполегливість, терпіння, спостережливість, залучати дітей до цікавого й самобутнього виду народного прикладного мистецтва. Його вихованці є неодноразовими переможцями та призерами обласних, Всеукраїнських виставок і конкурсів, але діти не зупиняються на досягнутому, вони постійно працюють над удосконаленням майстерності різьблення по дереву, кожного року виставковий фонд поповнюється новими експонатами, з’являються більш складні та цікаві роботи.