Інтерактивний марафон «Це – наше і це - твоє»

Дата: 11.11.2019 09:23

08 листопада 2019 року на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся інтерактивний марафон «Це – наше і це - твоє», у якому взяли участь учні 2-х класів закладів освіти міста разом зі своїми учителями.

Наймолодші шанувальники української мови мали змогу проявити свої знання, здібності, творчість, фантазію, креативність та прагнення у досягненні спільної мети під час виконання творчих завдань.

Жваву цікавість, захоплення, позитивні емоції, яскраві враження викликали також перегляд мультфільмів телеканалу «ПЛЮСПЛЮС» «Це – наше і це - твоє».

Діти отримали задоволення від творчої атмосфери спілкування зі своїми вчителями. Розширивши знання про красу і багатство рідної мови, учні переконалися, що немає жодного справжнього українця, який би не був зачарований мелодійністю, душевністю нашої рідної мови.

Свято для дітей підготували вихованці гуртка «Точка зору» Сквирського РЦДЮТ.