18.04.2020 - Онлайн-челендж «Мій ЕкоВчинок, або що Я зробив для своєї Землі»

Дата: 18.04.2020 09:24

22 квітня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ. Саме у цей день люди у всіх куточках нашої планети мають нагоду замислитися про збереження оточуючого середовища, багатств природи. А також, про необхідність порозуміння між людьми та об’єднання зусиль заради досягнення миру і добробуту для всіх жителів Землі.

Отже, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» запрошує усіх долучитися до онлайн-челенджу «Мій ЕкоВчинок, або що Я зробив для своєї Землі» (в рамках обласного освітнього соціально-екологічного проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids»).

Мета онлайн-челенджу:  привернути увагу до краси та багатства довкілля, висловити вдячність природі за її дари, а також нагадати про необхідність їх збереження.

Учасники: педагоги, вихованці гуртків закладів позашкільної освіти  Київщини  та їхні сім’ї.

Терміни20-25 квітня 2020 року.

Правила участі в онлайн-челенджі «Мій ЕкоВчинок, або що Я зробив для своєї Землі»:

• Обрати якісні відео- чи фотоматеріали, які будуть відповідати темі челенджу).
  • На своїй сторінці (або власній, або вашого закладу освіти) у соціальній мережі Facebook розмістити обраний матеріал про екологічну дію щодо збереження нашої Землі.
  • Матеріали розмістити ОБОВ’ЯЗКОВО з хештегом

#ЕкологічнийКластер«EcoWorldKids»

#МійЕкоВчинок

Зазначити необхідну інформацію – учасник (прізвище, ім’я, гурток) та доданий короткий опис ековчинку – одне речення.

• При розміщенні допису необхідно у налаштуваннях конфіденційності – обрати «доступно усім» («публічно»).

Тож настав час замислитися над тим, що Я зробив для своєї Землі!

Це час стати екологічно свідомим мешканцем нашої планети!

За матеріалами Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»