Сквирський Районний Центр Дитячої Та Юнацької Творчості

05.12.2019 - Новорічна композиція

Увага! Підведено підсумки районного етапу  Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

 

З метою створення новорічно-різдвяних композицій та виробів із новорічною символікою; формування екологічної, естетичної, трудової, духовної культури дітей та учнівської молоді з 27.11. по 03.12. 2019р. на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено районний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

            До Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості було подано 80 дитячих робіт із 19 закладів загальної середньої освіти Сквирського району. На розгляд журі були представлені роботи учнів Сквирського академічного ліцею, Сквирських ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №3, Сквирського академічного ліцею №2, Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ­ дитячий садок», Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ­ дитячий садок», Пустоварівського, Буківського, Горобіївського, Великополовецького, Оріховецького, Шамраївського НВК, Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст., Кам'яногребельського, Тхорівського, Шапіївського, Рудянської філії Шамраївського НВК, вихованців Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

            Варто зазначити, що цього року конкурсні роботи відрізнялися якісним виконанням та різноманітністю втілення ідей.  Переважна більшість виробів – сувеніри з новорічною символікою.

За рішенням журі переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнської новорічно- різдвяної виставки «Новорічна композиція» стали:

І місце – Дрофінська Валерія, учениця 3 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

І місце – учні 11 Буківського НВК;

І місце – Мелашенко Аліна, вихованка гуртка «В'язання гачком» Сквирського РЦДЮТ;

І місце – Ліщук Єва, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського РЦДЮТ;

І місце – Латюк Богдана, вихованка гуртка «Феєрверк фантазій» Сквирського РЦДЮТ;

І місце – Станищук Софія, вихованка народного колективу гуртка «Різьблення по дереву» Сквирського РЦДЮТ;

І місце – Мельничук Дарія, вихованка гуртка «Основи художнього мистецтва» Сквирського РЦДЮТ;

І місце – Суслова Анастасія, учениця 2 класу Шапіївського НВК;

І місце – Ройко Тетяна, вихованка гуртка «Рукотвори» Сквирського РЦДЮТ;

ІІ місце – Нешпор Ольга, учениця 7 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст;

ІІ місце – Мартиненко Світлана, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського РЦДЮТ;

ІІ місце – Березівська Тетяна, учениця 3 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІ місце – учні 1 класу Пустоварівського НВК;

ІІ місце – Сідлецька Ангеліна, учениця 2 класу Оріховецького НВК;

ІІ місце – Бондар Вікторія, учениця 5 класу Тхорівського НВК;

ІІ місце – учні 7 класу Кам?яногребельського НВК;

ІІ місце – учні 6-Б класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Тертична Аріанна, учениця 2-Б класу, Тертична Мілана, учениця 1-Б класу Сквирського академічного ліцею;

ІІ місце – Кухаренко Софія, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» Сквирського РЦДЮТ;

ІІ місце – Іваніна Варвара, учениця 1-Б класу Сквирського академічного ліцею;

ІІ місце – Яцун Анатолій, учень 5  класу Шамраївського НВК;

ІІ місце – Мельник Вероніка, учениця 1-Б класу Сквирського академічного ліцею;

ІІ місце – Миколюк Поліна, вихованка гуртка «Валяння вовни» Сквирського РЦДЮТ;

ІІ місце – учні 2-Б класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – учні 4-Б класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – учні 7-9 класів Шапіївського НВК;

ІІ місце – Брильова Валерія, вихованка гуртка «Рукотвори» Сквирського РЦДЮТ;

ІІІ місце – Фальчук Вікторія, учениця 9 класу Оріховецького НВК;

ІІІ місце – Розуменко Олексакндр, учень 6 класу Сквирського НВО « ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – дитячий садок»;

ІІІ місце – учні 2 класу Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – дитячий садок»;

ІІІ місце – Магомедова Еліна, учениця 2 класу Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Кучер Олена, учениця 3 класу Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Маліновський Назар, учень 2 класу Сквирського НВО « ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – дитячий садок»;

ІІІ місце – Степняк Маргарита, учениця 4 класу Рудянської філії Шамраївського НВК;

ІІІ місце – Черкасенко Варвара, учениця 6 класу Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – дитячий садок»;

ІІІ місце – вихованці гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Тхорівського НВК;

ІІІ місце – Гаврищук Єгор, учень 2-В класу Сквирського академічного ліцею №2;

ІІІ місце – Коновальчук Ілля, учень 11 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

ІІІ місце – учні 4 класу Тхорівського НВК;

ІІІ місце – Приймак Дарина,учениця 2 класу Шамраївського НВК;

ІІІ місце – Севериненко Роман, учень 2 класу Шамраївського НВК.

 

Інна Майорко, методист Центру творчості

 



« повернутися до списку новин