11.11.2020 - ПИШАЄМОСЯ УСПІХАМИ ЮНИХ ДОСЛІДНИКІВ СКВИРЩИНИ!

Дата: 11.11.2020 09:42

Найбільш масштабна подія у науково-освітньому просторі МАН 2020 року відбулася 5 – 8 листопада у форматі онлайн. Феєрична, драйвова церемонія відкриття в мережах Facebook та YouTube зібрала понад 30 000 переглядів! Вражаючим сюрпризом для юних інтелектуалів був телеміст із США та Мексикою, можливість задати запитання представникам NASA, посольства України в США, відомим у світі науковцям.

Високі результати, корисний досвід, прокачка навиків – це здобутки юних науковців на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Кожного року Конкурс об’єднує юних дослідників нашої держави. Київщину на конкурсі представляла команда у складі 47 учнів, з них три вихованки Сквирського центру дитячої та юнацької творчості – Єлизавета Солодовчук, Діана Гуменюк, Олександра Федоренко.

Попри карантинні обмеження і нововведення в організації та проведенні заходу, аудиторія Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН була багаточисельною та активною. Адже МАН, за словами директора Національного центру «Мала академія наук України» Оксена Лісового «заряджає вчитися, творити, розвиватися і є прекрасним майданчиком для створення успішних людей.

ІІ місце – Солодовчук Єлизавета Олександрівна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, секція «Фольклористика», науковий керівник Плівачук Катерина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, керівник гуртка Центру творчості.

ІІІ місце – Федоренко Олександра Михайлівна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, секція «Зоологія», науковий керівник Гудзенко Наталія Василівна, керівник гуртка Центру творчості.

ІІІ місце – Гуменюк Діана Олексіївна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, науковий керівник Цимбалюк Василь Іванович, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України; керівник гуртка Центру творчості.

Пишаємося вагомими здобутками наших вихованців! Щиро дякуємо дітям і педагогам за наполегливу та результативну працю!

Бажаємо нових наукових звершень та перемог!

Галина Ніфоровська,

заступник директора Сквирського РЦДЮТ з науково-дослідницької роботи