02.11.2020 - УВАГА! Підведено підсумки акції «Герої серед нас: сучасні захисники України»

Дата: 02.11.2020 10:40

З метою виховання у дітей та учнівської молоді патріотизму, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, а також розвитку у школярів творчих інтересів до краєзнавства та науково-дослідницької роботи з 20.10. по 26.10.2020 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено районний етап обласної пошукової акції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України».

На розгляд журі були подані роботи учнів та педагогів Сквирського академічного ліцею №2 та вихованців Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (на базі Великополовецького НВК).

Під час пошукової, науково-дослідницької роботи учні зібрали та опрацювали цікаві матеріали про волонтерів та героїв-земляків – учасників АТО.

За рішенням журі переможцями та призерами районного етапу обласної пошукової акції стали:

у номінації «Сучасні захисники України»

І місце – Гріневич Вікторія, учениця 11-А класу Сквирського академічного ліцею №2;

ІІ місце – Потіха Марія, вихованки гуртка «Літературна творчість» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (на базі Великополовецького НВК);

у номінації  «Виховуємо патріотів»

І місце – Вигівська Наталія Михайлівна, заступник директора з виховної роботи Сквирського академічного ліцею №2.

Інна Майорко, методист Центру творчості