01.04.2020 - Зміни у проведенні організаційно-масових заходів еколого-натуралістичного напряму

Увага! Зміни у проведенні організаційно-масових заходів еколого-натуралістичного напряму з дітьми та учнівською молоддю, семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, запланованих на березень-травень 2020 року

У зв’язку із запровадженням в Україні режиму надзвичайної ситуації, продовження карантинних заходів до 24 квітня Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України прийняв рішення щодо відтермінування (переформатування) організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю, семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, попередньо запланованих на березень-травень 2020 року.

Детальніше за посиланням: Лист НЕНЦ №91 від 27.03.2020