18.01.2022 - Збережімо Ґрунти рідної України

Дата: 18.01.2022 11:18

Протягом грудня 2021 року та січня 2022 року державною установою «Інститутом охорони  ґрунтів України» був проведений щорічний онлайн-конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», приурочений до Міжнародного дня  ґрунтів (World Soil Day).

Мета заходу полягає у приверненні уваги до важливості  ґрунтів як одного з найвагоміших компонентів продовольчої безпеки та здоров’я екосистем, а також життєво важливого джерела благополуччя людей; підтримки талановитих дітей, екологічного, естетичного і морально-етичного їхнього виховання; заохочення дітей до пізнання нового про  ґрунт, проблем його збереження.

До участі у конкурсі долучились і юні художники Сквирського центру дитячої та юнацької творчості: Міщенко Вікторія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (кер. Оксана Дубініна), Олійник Владислава, вихованка гуртка «Основи художнього мистецтва» (кер. Марина Нешпор).

Бажаємо нашим виханцям та їх керівникам натхнення та успіхів!