24.02.2020 - Обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

Дата: 24.02.2020 12:21

21-23 лютого 2020 року на базі Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького відбулися обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді Київщини, в яких взяли участь 14 команд Київської області. Учасників змагань на Сквирщині вітали Тамара Нестерук, директор КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Оксана Славінська, голова Сквирської райдержадміністрації, Олександр Заболотний, начальник сектору освіти Сквирської райдержадміністрації, Василь Сич, директор Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького, та Олександр Заєць, головний суддя обласних змагань.

Протягом двох днів юні туристи-спортсмени демонстрували рівень спортивно-туристської підготовки, змагалися у рівній боротьбі з гідними суперниками.

За рішенням головної суддівської колегії переможцями змагань стала команда Бориспільського району, ІІ місце виборола команда Володарського району, а ІІІ місце посіла команда Сквирського району.

Особливу подяку висловлюємо директору Василю Сичу та педагогічному колективу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького за гостинність та підтримку юних туристів.