Завітав у гості Святий Миколай!

18 грудня 2019 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося свято для гуртківців «Іде Святий Миколай» – це перше новорічне свято, яке дарує дітям подарунки і відчуття передноворічної атмосфери, свято турботи і любові до ближнього.

Цьогоріч дітей прийшли привітати не лише Святий Миколай, а й веселі Чударики, Вереднюка Зелена, Мішок-смішок та завжди веселі фіксики.

Діти гралися у сніжки, співали новорічні пісні, приймали участь у різних конкурсах, за що отримали солодкі подарунки від Миколая.

Підготували цікаве свято вихованці гуртків «Театральне мистецтво» (керівник І. Майорко) та «Юні ведучі» (керівник Л. Гітченко), а веселий настрій дарували вихованці вокальної студії «Мажор» (керівник Гибилинда І.В.).