Сквирський Районний Центр Дитячої Та Юнацької Творчості

09.01.2020 - Об’єднаймося ж, брати мої!

Інформація про підсумки районного етапу XIX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. З 26 грудня 2019 року по 08 січня 2020 року в приміщенні Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості проходила районна виставка-конкурс учасників районного етапу XIX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

Метою проведення заходу є популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка, активізація виховної роботи з учнівською молоддю, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів.

Для участі в конкурсі було подано 50 творчих дитячих робіт у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво».

При оцінюванні робіт члени журі врахували оригінальні ідеї, рівень володіння технікою виконання, матеріалом, повноту розкриття теми, цілісність художнього враження, творчий підхід.

За рішенням журі було визначено переможців та призерів виставки-конкурсу:

у номінації «Образотворче мистецтво»

І місце – Мялук Дарину, вихованку народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Харитонкіну Юлію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Гурківського Богдана, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Бондар Вікторію, ученицю 5 класу Тхорівського НВК;

ІІ місце – Карпук Катерину, ученицю 7 класу Буківського НВК;

ІІ місце – Махамедову Еліф, ученицю 4 класу Тхорівського НВК;

ІІ місце – Мулін Оксану, ученицю 6 класу Самгородоцької ЗОШ;

ІІ місце – Хорта Костянтина, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Кучер Катерину, ученицю 11 класу Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Кучер Олену, ученицю 3 класу Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Лавренюк Вероніку, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Конюх Анастасію, ученицю 2 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Колесана Івана, учня 1 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 - ДНЗ»;

у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

І місце – Гаврищук Таїсію, вихованку народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Сакевич-Павлову Анастасію, вихованку народного гуртка «Різьблення по дереву» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості

І місце – Зборівську Анастасію, вихованку гуртка «Валяння вовни» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Теличка Тимура, учня 6 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – учнів 9 класу К.Гребельського НВК;

ІІІ місце – Суслову Анастасію, ученицю 2 класу Шапіївського НВК.

Гітченко Л.О., методист Сквирського РЦДЮТ

 



« повернутися до списку новин