Сквирський Районний Центр Дитячої Та Юнацької Творчості

27.03.2019 - Жінка – джерело любові

23 березня 2019 р. у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся ІІІ обласний фестиваль жіночого автентичного та стилізованого українського одягу «Жінка – джерело любові».

Участь у цьому заході взяли представники Сквирського району Людмила Леонтіївна Корзун, керівник фольклорного ансамблю «Лілея» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості та аматор РБК і вихованка ансамблю «Лілея» – Міняйло Дар'я. В дуеті вони виконали автентичні старовинні веснянки, що побутують на Сквирщині. Назва строю, що представляла Людмила Корзун, на конкурсі – «Чарівність та ошатність», його надали з приватної колекції Поліна Слюсар с. Шаліївка та Людмила Корзун м.Сквира.

Учасники фестивалю отримали незабутні враження, і можливість побачити розмаїття автентичного українського вбрання різних регіонів України та народнопісенних традицій.

Саме завдяки таким заходам укорінюється любов до українських традицій, обрядів, пісень, і звичайно ж до святая святих-вбрання, власноруч вишитих, витканих і дбайливо переданих нашими прабабусями, бабусями, мамами. І на сьогодні так важливо міцно тримати невидимий зв'язок між минулим, теперішнім і майбутнім та передавати ту любов своїм дітям, аби вони пишались тим, що вони – УКРАЇНЦI!

 « повернутися до списку новин