27.03.2019 - «Ти – лідер: твори, вивчай, перемагай!»

Дата: 27.03.2019 15:13

27 березня 2019 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний збір лідерів учнівського самоврядування «Ти – лідер: твори, вивчай, перемагай!».

Організаторами заходу стали методичний кабінет відділу освіти Сквирської райдержадміністрації та вихованці Сквирської районної ради дітей «Лідер» Центру творчості.

Середа Олександра, голова осередку учнівського самоврядування, ознайомила присутніх із метою та завданням збору, презентувала модель лідерської діяльності Сквирської районної ради дітей «Лідер».

Котяй Любов Володимирівна,  методист відділу освіти Сквирської райдержадміністрації, розповіла старшокласникам про волонтерську діяльність у закладах освіти. Продовжила цю  тему  Ніфоровська Галина Іллівна, координатор учнівського самоврядування, яка познайомила присутніх із умовами проведення  акції “Серце до серця” Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" та запропонувала підтримати її.

Протягом збору працювала івент-майстерня «Формуємо лідерські якості», під час якої відбулася презентація-дискусія «Українська – це модно або чому я веду блог українською?» та міні-тренінгове заняття «Цілепокладання та формування позитивної мотивації досягнень».

Наприкінці збору лідери поділилися своїми планами на майбутнє та враженнями від проведеного заходу.