23.01.2019 - «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Дата: 23.01.2019 15:15

Поїздка на обласну виставку дитячої творчості

«Обєднаймося ж, брати мої!»

22 січня 2019 року у виставковій залі Білоцерківського краєзнавчого музею відбулось відкриття обласної виставки учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченої Дню Соборності України.

Учасниками урочистого дійства стали вихованці та педагоги Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Дитячій творчості дійсно немає меж, адже експозиція цьогоріч зібрала понад 250 робіт юних митців із різних куточків Київщини, які вражали своєю майстерністю і оригінальністю, були наповнені ідеями соборності, єдності та неподільності нашої країни, любові до свого народу, вічної шани Кобзареві.

Вітаємо Гаврищук Таїсію, вихованку народної студії «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Кучанський І.Л.), яка стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».

Type the text here