15.11.2019 - Здорові діти – здорова нація!

Дата: 15.11.2019 15:46

Інформація про підсумки відкритого конкурсу дитячої творчості «Здорові діти – здорова нація!»

На Сквирщині п’ятий рік поспіль проходить цікавий, творчий відкритий конкурс серед дітей та дорослих «Здорові діти – здорова нація!», ініційований Сквирським комбінатом хлібопродуктів за підтримки депутата обласної ради Леоніда Глиняного, метою якого є формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування.

Цьогоріч на розгляд журі було подано 70 робіт із 21 закладу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста та району. Журі розглянуло роботи у номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Літературна творчість», «Науково-дослідницька робота», «Відеоролик».

15 листопада 2019 року в актовій залі  Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулось підсумкове свято «Ми обираємо здоров’я».

Понад 50 учасників стали призерами та переможцями конкурсу, отримавши грамоти та грошові премії від 150 до 300 гривень, а ще – спеціальним призом відзначено учнівський та педагогічний колектив, який найактивніше долучився до роботи і здобув найбільшу кількість нагород: Сквирський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4– дитячий садок».

Церемонію нагородження провели Грищенко Олена Григорівна, заступник голови Сквирської районної ради, Власюк Тетяна Григорівна, помічник-консультант депутата обласної ради Глиняного Леоніда Петровича, Заболотний Олександр Вікторович, начальник відділу освіти Сквирської РДА.

Список переможців та призерів конкурсу

Номінація «Образотворче мистецтво»:

І місце – Бондар Вікторія, учениця 5 класу Тхорівського НВК;

І місце – Білоброва Анна, учениця 4 класу Горобіївського НВК;

І місце – Конюх Анастасія, учениця 2 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Шендерська Анастасія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського РЦДЮТ;

ІІ місце – Мельник Вероніка, учениця 1 класу Сквирського академічного ліцею;

ІІІ місце – Залевський Ілля, учень 4 класу Сквирського НВК;

ІІІ місце – Прохацька Софія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського РЦДЮТ;

ІІІ місце – Павленко Ульяна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського РЦДЮТ;

ІІІ місце – Бровченко Софія, учениця 3 класу Тхорівського НВК;

номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

І місце – Кищук Владислав, учень 3 класу Сквирського НВК;

І місце – Маліневський Назар, учень 2 класу Сквирського НВО;

І місце – учні 5 класу Дулицького НВО;

ІІ місце – Войцехівський Ренат, учень 3 класу Сквирського НВК;

ІІ місце – Яценко Аліна, учениця 6 класу Сквирського академічного ліцею;

ІІ місце – учні 2 класу Сквирського НВК;

ІІІ місце – Гриньова Злата, Гриша Даніїл, вихованці Сквирського ДНЗ №6 «Ромашка»;

ІІІ місце – Гітченко Ірина, учениця 3 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Лисюк Євангеліка, вихованка гуртка «Народні ремесла» Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – учні 7-11 класів Буківського НВК;

номінація «Літературна творчість»

І місце – Ковтуненко Вікторія, учениця 7 класу В.Половецького НВК;

І місце – Трофимчук Оксана, студентка Житомирського коледжу культури і мистецтв;

ІІ місце – Муштрук Софія, учениця 4 класу Сквирського НВК;

ІІ місце – Глушенко Олександра, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею;

ІІІ місце – Катернога Дар’я, учениця 6 класу Сквирського академічного ліцею;

ІІІ місце – Алієва Діана, учениця 6 класу Чубинецького НВК;

ІІІ місце – Левенчук Олександр, учень 6 класу Оріховецького НВК;

номінація «Науково-дослідницька робота»:

І місце – Кучер Дар’я, учениця 8 класу Горобіївського НВК;

реферат

І місце – Прохацька Софія, учениця 7 класу Сквирського НВК;

номінація «Відеоролик»:

І місце – учні 5 Б класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

І місце – вихованці народного аматорського ансамблю сучасної пісні і танцю «Пісенні ключі» Сквирського районного Будинку культури та учні вокального відділу Сквирської дитячої школи мистецтв;

І місце –  вихованці різновікової групи ЗДО № 5 «Калинка».