Сквирський Районний Центр Дитячої Та Юнацької Творчості

06.04.2020 - УВАГА! Підведено підсумки районного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка»

З метою актуалізації уваги учнівської молоді до проблем збереження орнітофауни, виховання гуманного ставлення до птахів з 02.03. по 15.03. 2020р. на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено районний етап Всеукраїнської акції «Годівничка».

            На конкурс були подані творчі звіти з 10 закладів загальної середньої освіти району, а саме: Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П.Х. Тисьменецького, Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ», Пустоварівського, Горобіївського, Великополовецького, Тхорівського, Кам’яногребельського, Малолисовецького НВК, Кривошиїнського НВО, Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст.  та Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

            Крім цього, у вищезгаданих навчальних закладах була проведена агітаційна робота з питання популяризації  та охорони птахів рідного краю.

            За рішенням журі переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка» стали:

номінація «Звіт про проведення акції»

І місце – вихованці гуртка «Юний репортер» Сквирської ЗОШ І- ІІІ ст. №3 ім. П.Х. Тисьменецького;

І місце – вихованці гуртка «Юні журналісти» Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»;

ІІ місце – учнівський колектив Великополовецького НВК;

ІІ місце – учні 1-4 класів Кривошиїнського НВО;

ІІ місце – учнівський колектив Пустоварівського НВК;

ІІІ місце – вихованці гуртка «Екосвіт» Тхорівського НВК;

ІІІ місце – учнівський колектив Кам’яногребельського НВК;

ІІІ місце – учнівський колектив Горобіївського НВК;

ІІІ місце – учнівський колектив Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

номінація «Краща розробка заняття про птахів»

І місце – Лисюк Алла Віталіївна, вчитель математики та інформатики Сквирської ЗОШ І- ІІІ ст. №3 ім. П.Х. Тисьменецького.

номінація «Кращий малюнок, фоторобота, поробка»

І місце – Рубленко Кароліна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Воронич Діана, учениця 3 класу Малолисовецького НВК;

ІІ місце – Поночовний Антон, учень 4-Б класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П.Х. Тисьменецького.

номінація «Кращий вірш, оповідання про птахів»

І місце – Скорик Єлизавета, вихованка гуртка «Літературна творчість» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (на базі Великополовецького НВК);

І місце – Рукас Варвара, учениця 8 класу Малолисовецького НВК.

номінація «Краща годівничка»

І місце – Кучеренко Владислава, учениця 2-Б класу Сквирської ЗОШ І- ІІІ ст. №3 ім.П.Х. Тисьменецького.

                                               Інформацію підготувала Інна Майорко, методист Центру творчості

 



« повернутися до списку новин