03.06.2019 - Ми - діти твої, Україно!

Дата: 03.06.2019 16:30

31 травня 2019 року у селі Пустоварівка Сквирського району з нагоди Дня захисту дітей проведено ІІІ Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!»
На свято талантів завітали юні творчі обдарування з Київщини, Вінниччини, Житомирщини, діти з лінії розмежування Донецької області.

Керівники центру творчості долучились до роботи фестивалю. Працювали майстер-класи з декоративного розпису, різьблення по дереву, виготовлення сувенірів з фетру, фоамірану, стрічки, ниток, бісеру. Цікавими були показові польоти від керівників авіамодельних гуртків. Веселий настрій дітлахам створювали художники на локації «Аквагрим».
Під час заходу працювали виставки робіт талановитих дітей, вихованців табору «Росич» та гуртківців центру творчості. Діяла фотовиставка «Хай завжди посміхаються діти!», бажаючі мали змогу сфотографуватися біля фотозон «З Днем дитинства», «Ми майбутнє твоє, Україно!», «Справжні козаки».
На головній сцені фестивалю свої таланти демонстрували вихованці зразкового хореографічного колективу «Сквиряночка» та вокального і фольклорних гуртків
Приємним сюрпризом була «Корзинка бажань», з якої діти мали змогу отримати солодкий подарунок та бажання, яке обов’язково має збутися.
Гарний настрій, позитивні емоції, яскраві враження переповнювали усіх учасників фестивалю.