Сквирський Районний Центр Дитячої Та Юнацької Творчості

26.12.2019 - Мала академія наук України

26 грудня 2019 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Сквирського територіального відділення.

Старшокласники представили свої роботи у таких відділеннях: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, хімії та біології, екології та аграрних наук, історії, філософії та суспільствознавства та математики.

Роботи юних дослідників оцінювало компетентне журі, у складі якого були науковці: Плівачук Катерина Володимирівна, доцент, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України; Цимбалюк Василь Іванович, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України та методисти відділу освіти Сквирської райдержадміністрації.

Журі визначило 15 кращих робіт, які юні науковці Сквирщини презентуватимуть на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Відділ освіти Сквирської райдержадміністрації та Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості вітає всіх переможців І районного етапу конкурсу та бажає успіхів у наступних етапах конкурсу.

 

Type the text here« повернутися до списку новин