Запрошуємо педагогів та учнівську молодь взяти участь у ХІІІ-му Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»!

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України проводитиме щорічний, уже 13-й, Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів “Врятувати від забуття”.

Мета Конкурсу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів.

У конкурсі можуть брати участь учні закладів загальної середньої та професійно-технічної (професійної) закладів освіти, студенти закладів вищої освіти, педагоги,  представники громадських організацій та творчих спілок.

На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проєкти. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net. Дедлайн подачі робіт: 1 грудня 2019 року. Детальніше ознайомитися з Умовами конкурсу можна у наступних документах:

Лист Комітету Верховної Ради України

Лист Міжнародного благодійного фонду національної пам’яті України