Сквирський Районний Центр Дитячої Та Юнацької Творчості

10.01.2019 - «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Інформація

про підсумки районного етапу XVIІІ Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

 

З 26 грудня 2018 року по 09 січня 2019 року в приміщенні Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості проходила районна виставка-конкурс учасників районного етапу XVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Метою проведення заходу є популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка, активізація виховної роботи з учнівською молоддю, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів.

Для участі в конкурсі було подано 35 творчих дитячих робіт у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво».

При оцінюванні робіт члени журі врахували оригінальні ідеї, рівень володіння технікою виконання, матеріалом, повноту розкриття теми, цілісність художнього враження, творчий підхід.

За рішенням журі було визначено переможців та призерів виставки-конкурсу:

у номінації «Образотворче мистецтво»:

І місце – Чернявську Дарію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Сопіженко Вероніку, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Бондар Вікторію, ученицю 4 класу Тхорівського НВК;

ІІ місце – Павлівську Тетяну, ученицю 7 класу Кривошиїнського НВО;

ІІ місце – Денисенка Миколу, учня 6 класу Рудянської філії Шамраївського НВК;

ІІІ місце – Баченко Карину, ученицю 9 класу Самгородоцької ЗОШ;

ІІІ місце – Поліщук Руслану, ученицю 5 класу Пустоварівського НВК;

ІІІ місце – Сілецького Івана, учня 7 класу Горобіївського НВК.

у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

І місце – Гаврищук Таїсію, вихованку народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Сакевич-Павлову Анастасію, вихованку народного гуртка «Різьблення по дереву» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості

І місце – Дзеру Яну, вихованку гуртка «Українська вишивка» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Гриценко Катерину, вихованку гуртка «В’язання гачком» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Тесельську Анастасію, вихованку гуртка «Валяння вовни» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – учнів 8 класу К.Гребельського НВК;

ІІ місце – Кучер Дар’ю, ученицю 7 класу Горобіївського НВК;

ІІ місце – Дишканта Максима, учня 6 класу, Задоненко Мирославу, ученицю 9 класу Рогізнянського НВК;

ІІІ місце – Фальчук Вікторію, ученицю 8 класу Оріховецького НВК.

 

Гітченко Л.О., методист Сквирського РЦДЮТ

 

 



« повернутися до списку новин