29.11.2019 - Безпека дорожнього руху – це життя!

Дата: 29.11.2019 17:57

Районний етап обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя!» стартує! З метою популяризації  безпечної поведінки дітей та учнівської молоді на  дорозі, попередження негативних наслідків дорожньо-транспортних пригод та дитячого дорожньо-транспортного травматизму 8 січня 2020 року відбудеться районний конкурс плакатів  «Безпека  дорожнього руху – це  життя!».

Роботи подаються не пізніше 24 грудня 2019 року, згідно «Положення про проведення  районного конкурсу плакатів «Безпека  дорожнього руху – це життя!»

Для участі в конкурсі запрошуються учні та вихованці навчальних закладів міста та району.

Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях:

І вікова категорія: 6 – 9 років;

ІІ вікова категорія: 10 – 14 років;

ІІІ вікова категорія: 15 – 17 років.

Від кожного закладу загальної середньої освіти на районний етап конкурсу подається не більше 3 робіт – по одній роботі в кожній віковій категорії.

Роботи слід подати на адресу: вул. Богачевського, 55, м. Сквира,Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості. Телефон для довідок 5-29-00 Контактна особа: Гітченко Лариса Олександрівна, методист Центру творчості.