Сквирський центр дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області

06.12.2021 - Інформація про підсумки І етапу обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку "Право очима дитини"

З 01 по 06 грудня 2021 року в приміщенні Сквирського центру дитячої та юнацької творчості проходила виставка робіт учасників І етапу обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Право очима дитини» у Сквирській міській територіальній громаді.Метою проведення заходу є виявлення і підтримка юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню дітей, формуванню правової культури дітей та учнівської молоді, активізації діяльності та розвитку шкільних, територіальних органів самоврядування дітей і молоді.

 

За рішенням журі було визначено переможців та призерів виставки-конкурсу:

І вікова категорія

І місце – Левенчук Марина, учениця 2 класу Оріховецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти;

І місце – Магомедова Еліна, учениця 4 класу Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти»;

ІІ місце – Цімох Іванна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Сідлецька Ангеліна, учениця 4 класу Оріховецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти»;

ІІІ місце – Бондар Надія, учениця 4 класу Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти»;

ІІІ місце – Ткачук Анастасія, учениця 4 класу Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 ім. Петра Тисьменецького;

ІІІ місце – Маліневський Назар, учень 4 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.№5 – заклад дошкільної освіти»;

ІІІ місце – Бондарук Крістіна, учениця 4 класу М.Лисовецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. – заклад дошкільної освіти».

ІІ вікова категорія

І місце – Бур’янівська Олександра, вихованка гуртка «Основи художнього мистецтва» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Паламарчук Яна, учениця 8 класу Пустоварівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти»;

ІІ місце – Карпук Катерина, учениця 9 класу Буківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти»;

ІІІ місце – Гаврилюк Зоряна, учениця 6 класу Кривошиїнського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти»;

ІІІ місце – Олійник Владислава, учениця 7 класу Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти».

ІІІ вікова категорія

ІІІ місце – Ярчук Іванна, учениця 11 класу Оріховецького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти».

 

Лариса Гітченко, методист Центру творчості

 



« повернутися до списку новин