18.11.2020 - Увага! Конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ»

Дата: 18.11.2020 18:17

З метою привернення уваги до важливості ґрунтів як одного з найвагоміших компонентів продовольчої безпеки та здоров’я екосистем, а також життєво важливого джерела благополуччя людей; підтримки талановитих дітей, екологічного, естетичного і морально-етичного їхнього виховання; заохочення дітей до пізнання нового про ґрунт, проблем його збереження державна установа «Інститут охорони ґрунтів України» проводить щорічний конкурс дитячих малюнків «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ», приурочений до Міжнародного дня ґрунтів (World Soil Day).

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів дошкільної та шкільної освіти України, віком до 18 років.

Положення про щорічний конкурс за посиланням: http://www.iogu.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/Положення.pdf