12.10.2021 - ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі)

Дата: 12.10.2021 18:28

08 жовтня 2021 р. у місті Біла Церква на базі аеродрому «Гайок» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту у класі радіокерованих моделей.

Учасниками змагань стали екіпажі чотирьох команд: Бородянського центру дитячої та юнацької творчості, Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, Центру науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради та Васильківської міської Станції юних техніків.

Сквирський центр дитячої та юнацької творчості представляла команда авіамоделістів у складі Пошелюзного Максима, Шименка Максима, Тесельського Івана, Приймака Антона, Приймака Артема, Асавальчука Тимура, Іваненка Володимира, Вдовенка Макара, Чебана Вадима, Гетьмана Андрія, керівник Віталій Локайчук.

Гуртківці Центру творчості показали гарні результати:

Радіокеровані пілотажні моделі літаків F3A:

І місце

• Тесельський Іван, вихованець Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

Перегони радіокерованих моделей літаків F3D:

ІІІ місце

• Чебан Вадим (пілот) та Гетьман Андрій (механік), вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

Радіокеровані напівкопії моделі літаків F4Н:

• Приймак Антон, вихованець Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

«Повітряний бій» радіокерованих літаків:

І місце

• Чебан Вадим (пілот) та Шименко Максим (механік), вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце

• Тесельський Іван(пілот) та Вдовенко Макар (механік), вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

Експериментальні радіокеровані літальні апарати з виконанням прикладної польотної функції:

І місце

• Іваненко Володимир, вихованець Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

Переможців особистого заліку нагороджено грамотами Центру творчості дітей та юнацтва Київщини і медалями.

Команда авіамоделістів Сквирського центру дитячої та юнацької творчості нагороджена перехідним кубком.