02.04.2020 - Дитинства пісня Великодня»

Дата: 02.04.2020 18:29

Зовсім скоро вся Україна буде святкувати Великдень. Це сімейне, родинне свято, яке кожен намагається провести зі своїми близькими. І вже зараз потрібно починати готуватись до його зустрічі. Отож, ми запрошуємо усіх стати учасником обласної родинної онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня» та познайомити Київщину з власними великодніми традиціями, майстерністю розпису писанок та секретами сімейного затишку.

Шановні позашкільники! Об’єднаємо творчу Київщину у переддень Великодня, наповнимо наші сторіз добрими справами, оптимістичними та життєрадісними дописами. Адже наразі дуже важливо не забувати про близьких, підтримувати один одного!

Умови проведення онлайн-етноакції у додатку нижче. Уважно читайте!

А ми, тим часом, чекатимемо ваших шедеврів =)

Додаток до листа

КЗ КОР «ЦТДЮК»

від 02.04.2020 № 223

Умови проведення обласної родинної онлайн-етноакції

«Дитинства пісня Великодня»

Сьогодні, коли майже вся країна закрита на карантин, діти і батьки змушені цілими днями залишатися вдома. Це справжній виклик для усіх українців! Тож, важливо зрозуміти, чим зайнятись у такий час всій родині.

Спільний перегляд фільмів, готування страв, настільні ігри, читання книг – є досить цікавими заняттями, але й до них швидко діти втрачають інтерес. Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» активно долучає дітей та учнівську молодь до онлайн-конкурсів, виставок, акцій.

Отож, ми запрошуємо усіх стати учасником обласної родинної онлайн-етноакції «Дитинства пісня Великодня» та познайомити Київщину з власними великодніми традиціями, майстерністю розпису писанок та секретами сімейного затишку.

Мета етноакції – відродження вікових звичаїв і традицій святкування Великодня в Україні, популяризація сімейних цінностей, патріотичне виховання дітей та учнівської молоді, створення святкової атмосфери в переддень Великодня.

Організатори обласної етноакції: КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Організатори міської, районної етноакції: заклади позашкільної освіти.

Учасники етноакції: вихованці гуртків закладів позашкільної освіти області та їхні сім’ї.

Терміни етноакції: 06-30 квітня 2020 року.

Види контенту:

♦ фотоматеріали;

♦ відеоролик;

♦ майстер-клас;

♦ текстове повідомлення.

Категорії контенту:

великодній сувенір (подарунок до Великодня своїми руками, святкова листівка тощо);

«Прикрась Пасхальне дерево» (оригінальне прикрашання великоднього атрибуту);

«Великодній кошик» (декоративний кошик, виконаний у різних техніках; справжній кошик, зібраний за сімейними звичаями);

«Писанкове диво» (виготовлення писанок, крашанок, мальованок, крапанок, дряпанок, витинанок різними техніками виконання);

«З народного джерела» (відеозапис виконання веснянок);

Великодні сімейні розваги (традиції, ігри, які є обов’язковими на Великдень у сім’ї);

«Великдень в родинному колі» (атмосферна світлина, яка розкриває настрій сімейного святкування);

«Нехай рум’яна та смачна довершить свято паска!» (фото, відео звіт щодо сімейного випікання паски).

Платформи для проведення етноакції: офіційний сайт та соціальні мережі (Instagram, Facebook) закладу позашкільної освіти.

Хештег, який об’єднає контент етноакції – #великденьнакиївщині2020 (скопіюйте даний хештег)

Правила участі в етноакції або як розмістити контент:

1. Визначитись з самим контентом (обрати якісне відео чи фото, які будуть відповідати категоріям етноакції).

2. ОБОВ’ЯЗКОВО! Розмістити допис на сторінці соціальної мережі вашого закладу (якщо сторінка не створена, просимо, будь ласка, створити), зазначити необхідну інформацію та використати хештег:

#великденьнакиївщині2020 Назва допису Ім’я, прізвище дитини Назва закладу (гурток)

чи

ВІДЕО

При розміщенні допису необхідно у налаштуваннях конфіденційності – обрати "доступно усім"

3. Розмістити допис на офіційному сайті вашого закладу.

4. Скопіювати посилання на ваш допис та надіслати з позначкою «Обласна родинна онлайн-етноакція «Дитинства пісня Великодня» на електронну адресу організаційно-масового відділу КЗ КОР «ЦТДЮК»: ctduk_estety@ukr.net.