Сквирський центр дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області

13.05.2019 - «ДЖУРА» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ…

11 травня на території Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П.Х. Тисьменецького продовжували змагатися у силі та витривалості учасники І районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

Юні джури показували свою майстерність у 6 конкурсних випробуваннях:  «Відун», «Смуга перешкод», «Топографія», «Стрільба», «Перетягування линви», «Рятівник», які для них підготували Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості, Сквирська дитячо-юнацька спортивна школа, районний методичний кабінет відділу освіти Сквирської райдержадміністрації.

У суддівстві конкурсних випробувань взяли участь представники Сквирського районного військового комісаріату та КЗ «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Також учасники Гри мали можливість переглянути вишколи Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області, Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області та Сквирського районного військового комісаріату.

Гра «Джура» дала можливість продемонструвати свої знання та вміння юним патріотам, майбутнім захисникам України.

Відділ освіти Сквирської РДА щиро дякує за посильну допомогу в організації харчування ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», виконавчому структурному підрозділу ТОВ «Київхліб Сквирський хлібозавод».

Тож дякуємо юним джурам, їх виховникам, організаторам, суддям та представникам громадських установ, всім, хто долучився до Гри «Джура». Сподіваємось на подальшу співпрацю і зустріч наступного року.

 « повернутися до списку новин