16.05.2019 - День вишиванки

Дата: 16.05.2019 18:46

У Центрі творчості відзначили День вишиванки. 16 травня 2019 року Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості замайорів різнобарвними орнаментами української вишивки. В акції взяли участь гуртківці, батьки та педагоги закладу.

Про історію, традиції, символіку української вишиванки розповіли присутнім вихованці Сквирського територіального відділення МАН України Середа Олександра та Околіта Микола.

На святі було весело і панував піднесений настрій. Дітлахи танцювали, співали пісні, відгадували загадки, виконували завдання вікторини.

З великим бажанням діти малювали  малюнки на асфальті, які стали окрасою свята і подвір’я Центру творчості.

Сьогодні українська вишивка переживає піднесення і відродження, а ми залюбки підтримуємо традиції, які нас об’єднують.