21.03.2019 - Всеукраїнська акція «Годівничка»

Дата: 21.03.2019 18:50

Інформація про підсумки районного етапу

Всеукраїнської акції «Годівничка»

З метою актуалізації уваги учнівської молоді до проблем збереження орнітофауни, виховання гуманного ставлення до птахів з 06. 03. по 13. 03. 2019 р. на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено районний етап Всеукраїнської акції «Годівничка».

На конкурс були подані творчі звіти з 10 закладів загальної середньої освіти району, а саме: Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ», Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІст. №4-дитячий садок», Буківського, Горобіївського, Великополовецького, Оріховецького, Тхорівського, Кам’яногребельського, Малолисовецького НВК та Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

За рішенням журі переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка» стали:

у номінації «Кращий звіт про проведену роботу»

І місце – вихованці гуртка «Точка зору» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – вихованці гуртка «Юні охоронці природи» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (на базі Оріховецького НВК);

І місце – Івасюк Дарина, вихованка гуртка «Юні журналісти» Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5-ДНЗ»;

І місце – учнівський колектив Великополовецького НВК;

І місце – учнівський колектив Буківського НВК;

ІІ місце – вихованці гуртка «Екосвіт» Тхорівського НВК;

ІІ місце – учнівський колектив Кам’яногребельського НВК;

ІІІ місце – учнівський колектив Малолисовецького НВК;

ІІІ місце – учнівський колектив Горобіївського НВК;

у номінації «Конкурс на кращий сценарій свята зимуючих птахів»

ІІІ місце – Михайленко Лілія Миколаївна, асистент вчителя інклюзивного навчання Сквирського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4.- дитячий садок».

Інна Майорко, методист Сквирського РЦДЮТ