21.11.2019 - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 18:53

21 листопада 2019 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся виховний захід до Дня Гідності та Свободи. Ведучі зібрання – Петриченко Дмитро та Ільченко Софія розповіли присутнім про День Гідності та Свободи.

Це свято в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Учні зазначили, що це був надзвичайно важкий іспит для нашої держави, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Учасники заходу переглянули відеороботу Сквирської районної ради дітей «Лідер» про асоціації людей різних вікових категорій з такими словами: гідність, свобода, незалежність і Батьківщина.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв Небесної сотні та загиблих воїнів – захисників України.

Старшокласники поклали квіти до пам’ятника "Героям Небесної Сотні і всім борцям за незалежність України".

Такі заходи  допомагають учням зрозуміти, що без любові до Батьківщини, самовідданості, готовності оберігати честь і славу, людина не може відчувати себе повноправним громадянином своєї держави.