Сквирський Районний Центр Дитячої Та Юнацької Творчості

05.02.2020 - Космічні фантазії

Інформація про підсумки районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

 

 

 

Інформація про підсумки районного етапу Всеукраїнського

гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

З 30.01 по 05.02.2020 року в приміщенні Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості проходила районна виставка-конкурс учасників районного етапу  Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

Метою проведення заходу є розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, підвищення рівня їх знань у галузі природничих та гуманітарних наук, підвищення зацікавленості у дослідженні космосу.

За рішенням журі було визначено переможців та призерів конкурсу:

у номінації «Образотворче мистецтво»:

І вікова категорія

І місце – Конюх Анастасію, ученицю 2 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

І місце – Прохацьку Софію, ученицю 7 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;

ІІ місце – Маліновського Назара, учня 2 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»;

ІІ місце – Кучера Дмитра, учня 5 класу Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Морофіянця Еміна, учня 4 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ»;

ІІІ місце – Баченко Владиславу, ученицю 5 класу Самгородоцької ЗОШ;

ІІІ місце – Ярмолюка Дениса, учня2 класу М.Лисовецького НВК.

ІІ вікова категорія

І місце – Бойка Захарія, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Гурківського Богдана, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Глуходід Марію, ученицю 10 класу Дулицького НВО;

ІІмісце – Гайдай Лесю, Гуменюк Діану, учениць 11 класу Сквирського академічного ліцею;

ІІІ місце – Чуб Камілу, ученицю 9 класу К.Гребельського НВК;

ІІІ місце – Карпук Катерину, ученицю 7 класу Буківського НВК;

ІІІ місце – Халімон Віту, ученицю 9 класу Шапіївського НВК;

у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

І місце – Помаз Владиславу, вихованку гуртка «Рукотвори» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Іваненка Володимира, вихованця авіамодельного гуртка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Котик Олександру, вихованку гуртка «В’язання гачком» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Миколюка Дмитра, вихованця народного колективу гуртка «Різьблення по дереву» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Мартиненко Світлану, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – учнів 6-Б класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – учнів 3-Б класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Безродного Олександра, учня 5-А класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – учнів 4-Б класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Томашевського Михайла, учня 1 класу Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Перебийніса Михайла, учня 3 класу Горобіївського НВК;

у номінації «Літературний твір»:

І місце – Харіну Анну, ученицю 6 класу В.Половецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»;

ІІ місце – Вакуленка Богдана, учня 7 класу Кам’яногребельського НВК;

у номінації «Компютерна графіка»:

І місце – Ільченка Андрія, учня 11 класу Сквирського академічного ліцею.

у номінації «Фото, відео, кіномистецтво»:

І місце – Савчука Владислава, учня 11 класу Сквирського академічного ліцею

 

Гітченко Л.О., методист Центру творчості

 

 



« повернутися до списку новин