Сквирський Районний Центр Дитячої Та Юнацької Творчості

06.02.2019 - Космічні фантазії

Інформація про підсумки районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу"Космічні фантазії"

 

З 01 по 06 лютого 2019 року в приміщенні Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості проходила районна виставка-конкурс учасників районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

Метою проведення заходу є розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, підвищення рівня їх знань у галузі природничих та гуманітарних наук, підвищення зацікавленості у дослідженні космосу.

Для участі в конкурсі було подано 85 творчих дитячих робіт у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Літературний твір».

При оцінюванні робіт члени журі врахували оригінальні ідеї, глибину змісту, стиль, манери та якісний рівень виконання літературних та мистецьких робіт.

За рішенням журі було визначено переможців та призерів виставки-конкурсу:

у номінації «Образотворче мистецтво»:

І вікова категорія

І місце – Харитонкіну Юлію, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Баченко Владиславу, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Бондар Вікторію, ученицю 4 класу Тхорівського НВК;

ІІ місце – Лисюк Катерину, ученицю 3 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ»;

ІІ місце – Луценко Анастасію, ученицю 5 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – Морофіянця Еміна, учня 3 класу Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. №5 – ДНЗ»;

ІІІ місце – Білявську Арсену, ученицю 3 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце –Чабанну Ульяну, ученицю 4 класу Пустоварівського НВК;

ІІ вікова категорія

І місце – Павленко Амалію, ученицю 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;

І місце – Дмитрів Анастасію, ученицю 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

І місце – Гашенко Юлію, вихованку народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті»;

І місце – Дорніса Назара, учня 9 класу Дулицького НВО;

І місце – Гурківського Богдана, учня 10 класу Самгородоцької ЗОШ;

ІІ місце – Кирильчук Вікторію, ученицю 11 класу Буківського НВК;

ІІ місце – Ходаківську Вікторію, ученицю 9 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Васіну Анну, ученицю 9 класу Горобіївського НВК;

ІІІ місце – Мартю Валентина, учня 8 класу Горобіївського НВК.

у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

І місце – Палієнко Ірину, вихованку гуртка «Рукотвори» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Приймака Антона, вихованця авіамодельного гуртка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Костюк Вероніку, вихованку гуртка «В’язання гачком» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Миколюка Дмитра, вихованця народного колективу гуртка «Різьблення по дереву» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Мартиненко Світлану, Галаєву Вікторію, вихованок гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Матвієнко Лілію, ученицю 4 класу Сквирського НВК;

ІІ місце – Прохацьку Анну, ученицю 4 класу Сквирського НВК;

ІІ місце – Неласова Микиту, учня 3 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – Запальську Діану, Костюченко Вікторію, Сідорську Софію, учениць 3 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце – колективну роботу учнів 5 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІІ місце – Ярмульську Злату, ученицю 2 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

у номінації «Літературний твір»:

І місце – Середу Олександру, ученицю 11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.»;

І місце – Скорик Єлизавету, ученицю 5 класу В.Половецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»;

І місце – Вакуленка Богдана, учня 6 класу Кам’яногребельського НВК;

ІІІ місце – Лобовікову Софію, ученицю 7 класу Оріховецького НВК.

 

 

Лариса Гітченко, методист Центру творчості

 

 



« повернутися до списку новин