01.02.2019 - Талановиті діти України

Дата: 01.02.2019 19:24

27 січня 2019 року вихованці вокальної студії «Сузір'я» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Людмила Корзун) взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України» та Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі «Соняшник».

Вихованка студії Бойко Анастасія, Хижняк Софія, вибороли перші місця на цих конкурсах, Савицький Денис зайняв друге місце, тріо у складі Фіялко Надії, Фіялко Любові та Фіялко Віри зайняли відповідно друге та третє місця. Найвищу нагороду посіла Міняйло Дарина, отримавши Гран-прі на Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі «Соняшник».

За підтримку дитячо-юнацької творчості та особистий внесок у творчий та професійний розвиток вихованців керівника вихованців студії «Сузір'я» Людмилу Корзун нагороджено Почесною Грамотою.

Людмила Корзун,

керівник вокальної студії «Сузір'я»