05.05.2022 - Безпека дорожнього руху – це життя!

Дата: 05.05.2022 19:33

З метою популяризації безпечної поведінки дітей та учнівської молоді на дорозі, попередження негативних наслідків дорожньо-транспортних пригод та дитячого дорожньо-транспортного травматизму 23-29 травня 2022 року відбудеться АРТ-галерея «Безпека дорожнього руху – це життя!».

Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з Управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області.

КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» запрошує усіх бажаючих до участі.

Умови проведення онлайн АРТ-галереї

Учасниками можуть бути вихованці та учні закладів позашкільної і загальної середньої освіти віком від 6 до 17 років.

АРТ-галерея проводиться у трьох вікових категоріях:

І вікова категорія: 6 – 9 років;

ІІ вікова категорія: 10 – 14 років;

ІІІ вікова категорія: 15 – 17 років.

Кількість робіт у кожній віковій категорії не обмежується. Формат плакатів довільний.

Для участі потрібно не пізніше 12 травня 2022 року надіслати електронний варіант фото плакатів на

e-mail:rzdyt_2011@ukr.net.

Під фото написати назву роботи, ім’я та прізвище автора, вік (наприклад) Абетка дорожніх знаків Ірина Петренко 12років). В інформації додати повну назву закладу та ПІБ керівника.

Дорогі друзі, з нетерпінням чекаємо ваших робіт!