Сквирський Районний Центр Дитячої Та Юнацької Творчості

22.02.2019 - Перемога юних науковців

16 та 17 лютого 2019 року в Київській області відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. На конкурс було презентовано 16 робіт юних науковців Сквирщини. За рішенням журі 15 учнів стали переможцями ІІ (обласного) етапу конкурсу.

Відділ освіти Сквирської райдержадміністрації, Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості вітає юних дослідників із високими науковими досягненнями.

 І місце посіли такі учні:

 Іванченко Вікторія Григорівна

вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця 11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.».Робота представлена у секції «Українська мова», науковий керівник Цимбалюк Василь Іванович, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Ярмульська Іванна Володимирівна.

Кругляк Назар Олегович

вихованець гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учень 11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», робота представлена у секції «Філософія», науковий керівник Ломачинська Ірина Миколаївна, доктор філософських наук, професор, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Козлова Ольга Леонідівна.

 

Войцешук Маргарита Сергіївна

вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, робота представлена у  секції «Етнологія», науковий керівник Бойко Алла Михайлівна, консультант Пасічник Наталія Сергіївна, кандидат історичних наук, керівник гуртка РЦДЮТ.

 

 Ходаківська Анна Володимирівна

вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця 11 класу НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І- ІІ ст.», робота представлена секція «Селекція та генетика», науковий керівник Димань Тетяна Миколаївна, доктор с/г наук, професор, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Гудзенко Наталія Василівна.

 

Гаркавий Назарій Романович

 вихованець гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учень 11 класу, Сквирський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок», секція «Ветеринарія та зоотехнія», науковий керівник Гриневич Наталія Євгенівна, кандидат ветеринарних наук, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Гудзенко Наталія Василівна.

 

 ІІ місце посіли такі учні:

Федоренко Олександра Михайлівна

вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Екологія», науковий керівник Мазур Тетяна Григорівна, кандидат ветеринарних наук, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Гудзенко Наталія Василівна.

 Стригун Анастасія Сергіївна

  вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Валеологія», науковий керівник Плівачук Олена Павлівна, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Гудзенко Наталія Василівна.

 Кузніцова Анастасія Олександрівна

 вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ,  учениця  10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Зоологія, ботаніка», науковий керівник Гриневич Наталія Євгенівна, кандидат ветеринарних наук, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Гудзенко Наталія Василівна.

 

Гаврищук Таїсія Сергіївна

 вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  10 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Всесвітня історія», науковий керівник Пасічник Наталія Євгенівна, кандидат історичних наук, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Козлова Ольга Леонідівна.

 

 Середа Олександра Сергіївна

 вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Фольклористика», науковий керівник Плівачук Катерина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, керівник гуртка РЦДЮТ; вчитель Ярмульська Іванна Володимирівна.

 Харитонкіна Ксенія Павлівна

 вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  11 класу НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Релігіезнавство»,  науковий керівник Ломачинська Ірина Миколаївна, доктор філософських наук, професор, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Козлова Ольга Леонідівна.

 

ІІІ місце посіли такі учні:

          Гуменюк Діана Олексіївна

  вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця  10 класу НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ І- ІІ ст.», секція «Українська література», науковий керівник Заболотний Олександр Вікторович, заслужений учитель України, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Ярмульська Іванна Володимирівна.

        

 Литвин Андрій Олександрович

 вихованець гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учень 10 класу, Сквирський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок», секція «Мистецтвознавство», науковий керівник Плівачук Катерина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Удод Жанна Юріївна.

 

        

 Потіха Ірина Романівна

вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учениця 9 класу Великополовецький  НВК  «ЗОШ І-ІІ ст. –дитсадок», секція «Педагогіка», науковий керівник Хіврич Світлана Миколаївна.

        

 Околіта Микола Ігорович

 вихованець гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ, учень 10 класу, Сквирський НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок», секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», науковий керівник Мазур Тетяна Григорівна, кандидат ветеринарних наук, керівник гуртка РЦДЮТ; учитель Гудзенко Наталія Василівна

 



« повернутися до списку новин