06.06.2020 - Про підготовку матеріалів до електронного видання

Дата: 06.06.2020 21:33

З нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, який Україна, як і увесь світ, традиційно відзначає 5 червня, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді започатковує проєкт «ЕНОТІК» (еколого-натуралістичне об’єднання – творчі, ініціативні, креативні)

«05» червня 2020 р.                                                                                                                                                      № 126
На №___від___________
                                                                                                                                   Директорам закладів загальної
                                                                                                                                               середньої та позашкільної освіти

Про підготовку матеріалів

до електронного видання

З нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, який Україна  традиційно відзначає 5 червня, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді започатковує проєкт «ЕНОТІК» (еколого-натуралістичне об’єднання – творчі, ініціативні, креативні) та пропонує долучитися до цього електронного видання  вихованцям  закладів позашкільної освіти, учням закладів загальної середньої освіти.

Для участі в Проєкті на адресу НЕНЦ необхідно надіслати матеріали, що відповідають жанру коміксів, присвячені екологічним проблемам: забрудненню довкілля, яким буде наше майбутнє (місто, планета, довкілля, тощо):

1. Намальовані у будь-якій техніці малюнки, карикатури та ін.

2. Герої коміксів виконані зі сміття або природних матеріалів (сфотографовані, а потім у редакторах до них можуть бути приєднані слова чи деякі елементи декору).

3. Комікси виконані на основі фотографій за допомогою редакторів. Фотографії можуть бути взяти із загальнодоступних ресурсів чи зроблені власноруч, але текст «мовної хмарки» та ідея повинні бути оригінальними.

Термін подачі матеріалів: за появою ідеї.

Роботи відправляти на електронну пошту https://nenc@nenc.gov.ua, у темі листа вказати «екокомікси».

Детальніше щодо вимог оформлення  робіт  за посиланням: https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/2020-06-126.pdf

Пишіть! Творіть! Малюйте! Вдосконалюйте! Оберігайте!