09.08.2022 - Декоративний розпис в культурі України

Дата: 09.08.2022 22:17

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України у 2022 році було організовано і проведено щорічний Всеукраїнський конкурс «Декоративний розпис в культурі України». Всеукраїнський конкурс передбачав залучення молоді до активного культурного і громадського життя, пропаганди кращих здобутків українського суспільства, виховання почуття гордості громадян за свою Батьківщину; та практичне впровадження цих проєктів. На конкурс було надіслано понад 200 робіт з різних областей України. За підсумками журі конкурсу серед переможців від Київської області визнано і наших вихованців:

• Ярмульську Злату, вихованку Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, ученицю Народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Білоцерківського району міста Сквира Київської області. Назва роботи: «Пісня України» (І місце);
  • Кондратенко Діану, вихованку Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, ученицю Народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Білоцерківського району міста Сквира Київської області. Назва роботи: «Півник» (ІІІ місце);

Щиро вітаємо переможців з чудовим результатом! Бажаємо незмінного натхнення і нових перемог!