Сквирський Районний Центр Дитячої Та Юнацької Творчості

Вшановували педагогів Сквирщини

03 жовтня 2018 року в районному Будинку культури відбулося районне свято з нагоди Дня працівників освіти, на якому вшанували ветеранів педагогічної праці, педагогів освітньої системи району.

За вагомий внесок у справу навчання і виховання дітей, особисті трудові досягнення та з нагоди Дня працівників освіти грамотою департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації нагороджено Майорко І.В., методиста Центру творчості, подякою депутата Київської обласної ради Л.Глиняного – Гітченко Л.О., методиста Центру творчості, подякою від благодійного фонду «Фортеця» – Парфенюка О.К., керівника народного гуртка «Різьблення по дереву», подякою Голови Сквирської районної державної адміністрації та Голови Сквирської районної ради депутатів – Савчука С.І., робітника з обслуговування.

З професійним святом педагогів Сквирщини вітали Оксана Калінчук, Заслужена артистка України, та актори Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К.Саксаганського, подарувавши цікаву концертну програму.« повернутися до списку новин