Новорічна композиція

Підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики « Новорічна композиція» .З метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення композицій, що символізують та відображають новорічно - різдвяну флористику і символіку з 30.11. по 04.12.2023 на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція».

18:36 04.12.2023

#технікиЦДЮТ #анімаційналистівка #З_піснею_до_Перемоги

Макаруха Владислав, учень 9-В класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Київської області (керівник Олександр Тупота), долучається до участі в обласному челенджі вітальних листівок "З піснею до Перемоги"

18:25 04.12.2023

#технікиЦДЮТ #анімаційналистівка #З_піснею_до_Перемоги

Немова Анастасія, учениця 7-А класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Київської області (керівник Карина Кравченко), долучається до участі в обласному челенджі вітальних листівок "З піснею до Перемоги"

18:23 04.12.2023

За нашу свободу

Підведено підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» - до Дня захисника України. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2022 року №1063 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)», у місті Києві Українським державним центром позашкільної освіти 30 листопада 2023 року були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» - до Дня захисника України.

22:08 03.12.2023

Свято Калити

Першого грудня на заняття гуртка "Історичне краєзнавство" в Самгородоцький НВК завітав воїн-земляк, який прийшов додому у відпустку. Він розповів гуртківцям про свою службу, а потім із задоволення разом із дітьми став учасником свята Калити

22:06 03.12.2023

Made in Kyiv region

Підведено підсумки І (територіального) етапу обласної виставки-презентації робіт художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region» у рамках івент-кластеру «ART-покоління Київщини». З метою виявлення, розвитку, підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, формування їх світогляду, поширення серед підростаючого покоління ідеї цінності знань літературної спадщини, активізації пізнавальної діяльності засобами образотворчого мистецтва з 23 листопада по 30 листопада 2023 року на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості було проведено І (територіальний) етап обласної виставки-презентації робіт художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region» у рамках івент-кластеру «ART-покоління Київщини». Тема виставкових робіт: «Дивовижний світ Волта Діснея» (ілюстрації до мультфільмів Волта Діснея).

20:59 01.12.2023

Творчість без обмежень

З 01 грудня по 05 грудня 2023 року за ініціативи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації проводиться обласна акція до Міжнародного дня людей з інвалідністю «Творчість без обмежень». Метою акції є створення безперешкодного середовища для всіх груп дітей, забезпечення рівних можливостей кожній дитині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики, що є однією з глобальних цілей національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

20:53 01.12.2023

Моя Батьківщина – Україна

Підведено підсумки І (територіального) етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» З метою патріотичного і громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини з 22.11. по 27.11 2023. на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості було проведено І (територіальний) етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». На розгляд журі були представлені роботи вихованців гуртка «Юні екскурсоводи» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, учнів Оріховецької філії Сквирського академічного ліцею №2 та джур рою «Булава» куреня ім. Людмили Фої Сквирського академічного ліцею №3.

20:56 28.11.2023

Слово зворушеного серця

27 листопада 2023 року відбулася обласна літературна студія "Слово зворушеного серця", до 160-річчя З Дня народження Ольги Кобилянської. Учасником конференції став Топчій Ярослав, вихованець гуртка «Основи учнівського самоврядування» Сквирського Центру творчості з теми «Ольга Кобилянська – гордість України та пишна троянда в саду української літератури».

20:54 27.11.2023

Памяті жерт Голодомору

Відеоролик присвячений памяті жерт Голодомору. Роботу підготували вихованці гуртків "Основи науково-дослідницької діяльності" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

14:37 25.11.2023