Увага! Конкурс!

З метою виховання патріотизму, любові до України, залучення молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів і явищ соціального життя, а також до природоохоронної та дослідницької роботи з 22.11. по 27.11. 2023 відбудеться І (територіальний) етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

19:22 26.10.2023

Мова – наша зброя

25 жовтня 2023 року в актовій залі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся захід «Мова – наша зброя» до Дня української писемності і мови. Для вихованці гуртків було проведено мовну вікторину та тест для знавців рідної мови

19:19 26.10.2023

Обласна онлайн-конференція «Київщина козацька»

З метою виховання в учнівської молоді патріотичних почуттів і любові до рідного краю на засадах козацько-лицарських традицій, шанобливого ставлення до історії рідного краю та спадщини Українського козацтва 25 жовтня 2023 року відбулася обласна онлайн-конференція «Київщина козацька». Сквирщину на заході гідно представила Петренко Софія, джура рою «Побратими» Сквирського академічного ліцею №2 (виховник Наталія Вигівська), яка презентувала пошуково-дослідницьку роботу «Шляхами генерал-хорунжого УПА Леоніда Ступницького». Дякуємо Софійці та її керівнику за краєзнавчу, пошукову роботу!

22:01 25.10.2023

Неосяжна моя, Україно!

З метою відзначення Міжнародного дня туризму, національно-патріотичного виховання учнівської молоді, виявлення та підтримки юних талантів та обдарувань, напередодні Дня захисників та захисниць України, 26–27 вересня проведено обласний онлайн-конкурс фотографій «Неосяжна моя, Україно!». Цього року закладами загальної середньої та позашкільної освіти подано 287 фоторобіт із 38-ми територіальних громад Київської області за напрямами: «Свята спадщина», «Наші мандри», «Дива України очима дітей», «Архітектурні пам’ятки України», «Воля, Слава, Сила!».

19:24 16.10.2023

Увага! Запрошуємо до участі в I (територіальному) етапі обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України»

З метою виховання у дітей та учнівської молоді патріотизму, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, а також розвитку у школярів творчих інтересів до краєзнавства та науково-дослідницької роботи з 30.10. по 06.11. 2023 на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбудеться І (територіальний) етап обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України». Роботи потрібно подати до 30.10.2023 до методичного кабінету Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, а також надіслати на електронну адресу: rzdyt_2011@ukr.net з поміткою «Герої серед нас». Контактна особа – Майорко Інна Володимирівна, тел 0979442382

09:29 11.10.2023

Здорові діти – здорова нація

Підведено підсумки ІІ (заключного) етапу щорічного відкритого конкурсу «Здорові діти – здорова нація» на призи ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів». З метою формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування; вміння самостійно обирати якісні продукти харчування, правильно визначати раціон харчування; виявлення та розвитку в учнів творчих здібностей; підвищення відповідальності учнів за власне здоров’я з 22.09 по 04.10.2023 на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості було проведено ІІ (заключний) етап щорічного відкритого конкурсу «Здорові діти – здорова нація» на призи ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».

20:04 06.10.2023

Моя Україно

Підведено підсумки І (територіального) етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»-2023 З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва у творчій самореалізації; організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва; підвищення ролі фотоаматорів у художньо-естетичному вихованні підростаючого покоління з 02.10. по 04.10.2023 на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся І (територіальний) етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»-2023.

20:01 06.10.2023

Український сувенір

З метою виховання національно-патріотичної свідомості підростаючого покоління, активної громадянської позиції, любові до Батьківщини, поглиблення знань про побут, традиції та звичаї українського народу з 29.09. по 04.10.2023 на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості було проведено І (територіальний) етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

19:19 05.10.2023

Всеукраїнський урок єдності

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з Національною суспільною телерадіокомпанією України готує телевізійний урок «Всеукраїнський урок єдності», який буде присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям.

10:16 04.10.2023