Україна сильна, незламна, талановита!

Всеукраїнський дистанційний патріотично-творчий благодійний конкурс-марафон Талантів «Україна сильна, незламна, талановита!». Підведено підсумки Всеукраїнського дистанційного патріотично-творчого благодійного конкурсу-марафону Талантів «Україна сильна, незламна, талановита!». Вихованці вокальної студії «Сузір’я» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Людмила Корзун) взяли участь у конкурсі-марафоні та за підсумками журі отримали такі результати: у номінації «Естрадний вокал» ІІ місце посіли Софія Яременко, Любов Ковальчук, Олександр Архипенко, ІІІ місце здобули Анастасія Врублевська, Аліна Баранець, Марина Борисенко. Вітаємо наших вихованців, пишаємося їх успіхами та бажаємо нових перемог!

19:47 13.09.2023

Міжнародний дистанційний двотуровий фестиваль-конкурс «Діти України – дітям Туреччини»

Підведено підсумки Міжнародного дистанційного двотурового фестивалю-конкурсу «Діти України – дітям Туреччини», який проходив у місті Мармарис (Туреччина). Вихованці вокальної студії «Сузір’я» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Людмила Корзун) взяли участь у фестивалі-конкурсі та здобули такі результати: у номінації «Естрадний вокал» І місце отримала Валерія Юрченко, ІІ місце – Аліса Гальчинська, Марія Поштарук, Дар’я Іванець, Тимофій Вдовиченко; у номінації «Народний вокал» Гран-прі виборола Аліна Сотніченко. Вітаємо наших вихованців, пишаємося їх успіхами та бажаємо нових звершень! Разом до Перемоги!

09:14 08.09.2023

Віват, досліднику, віват!

5 вересня обласний МАН-івент «Віват, досліднику, віват!» зібрав в ошатній залі  Комунального закладу Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді» майже сто юних дослідників-інтелектуалів, надзвичайно творчих, допитливих і успішних. Серед них переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, всеукраїнських конкурсів «Олімпіада геніїв України» «GENIUS OLYMPIAD UKRAINE 2023», молодіжних науково-технічних проєктів «Inventor UA», «Еко-Техно Україна», «МАН-Юніор Дослідник», XVI Міжнародного конкурсу з українознавства та ще багатьох інтелектуальних змагань, у яких проявили себе манівці Київщини. За вагомі досягнення у Конкурсі, Прохацька Софія, Бойко Захарій та Катернога Дарина, вихованці Сквирського Центру творчості були відзначені дипломами, подяками та цінними подарунками.

20:53 06.09.2023

#Працюємо_творчо_та_креативно

Вітаємо Ілону Горову, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Марина Нешпор), яка отримала Гран-прі на Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв International two-round arts competition «АMORE» у номінації «Живопис». Бажаємо юній художниці творчості, натхнення та нових звершень. Разом до Перемоги!

21:57 05.09.2023

Гімн, що став символом свободи в усьому світі!

Саме такий меседж цьогоріч об’єднав учасників медіаплатформи «#ЗАВДЯКИ ТОБІ» з нагоди відзначення Дня Незалежності України, яку створено на офіційному YouTube-каналі https://www.youtube.com/playlist... та соціальній мережі Facebook Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

20:52 02.09.2023

Всесвітній тиждень води

Цього місяця традиційно відзначаємо Всесвітній тиждень води – ресурсу, який через війну та  спричинену нею гуманітарну кризу сьогодні доступний далеко не кожній українській сім'ї. Щоб підкреслити неоціненну роль води в житті кожного та важливість збереження водних ресурсів, ЮНІСЕФ Україна оголосила конкурс малюнків з нагоди Всесвітнього тижня води.

21:18 31.08.2023

#ФОТОЧЕЛЕНДЖ #МИРНАНЕЗАЛЕЖНАУКРАЇНА

Обласний фоточелендж "Мирна незалежна Україна". 4 день (24 серпня). Номінація - "Власна ідея для фото". Назва фотосвітлини: "Краєвиди, що надихають..." Нешпор Ольга Олегівна (16 років), гурток "Образотворче мистецтво", Сквирський центр дитячої та юнацької творчості.

21:16 31.08.2023

#ФОТОЧЕЛЕНДЖ #МИРНАНЕЗАЛЕЖНАУКРАЇНА

Обласний фоточелендж "Мирна незалежна Україна". 4 день (24 серпня). Номінація - "Власна ідея для фото". Назва фотосвітлини: "З Днем Незалежності, моя Україно!" .Комарніцька Вікторія Сергіївна (16 років), гурток "Художнє плетіння шпицями та гачком", Сквирський центр дитячої та юнацької творчості.

21:12 31.08.2023