18.05.2022 - Увага! Підведено підсумки гри-вікторини «Відун»

18 травня 2022 року у рамках І (відбіркового) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на платформі  Classtime відбулася онлайн гра-вікторина «Відун» для джур (учнів 11-14 років).

21:02 18.05.2022

17.05.2022 - #япосвітуідуввишиванці

Участь у обласному мистецько-просвітницькому проєкті з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці» Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Вишиванка, моя вишиванка» (родинні обереги та реліквії: старовинні та сучасні зразки народної вишивки у вишиванках, рушниках, скатертинах та у речах домашнього вжитку. Вишивала я узори... Зборовська Анастасія, 14 років, вихованка  народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ігор Кучанський.

22:26 17.05.2022

17.05.2022 - #япосвітуідуввишиванці

Участь у обласному мистецько-просвітницькому проєкті з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Вишиванка у моїй родині» (фотоматеріали оригінальних індивідуальних та колективних світлин родини). Вишиванка — це гарно, це наше, рідненьке, Це стремління душі і політ до краси… Альошин Артем, 8 років, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маріана Сопіженко.

22:21 17.05.2022

17.05.2022 - #япосвітуідуввишиванці

Участь у обласному мистецько-просвітницькому проєкті з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Вишиванка у моїй родині» (фотоматеріали оригінальних індивідуальних та колективних світлин родини). А українська вишиванка – диво… Сотніченко Аліна, 11 років, вихованка вокального гуртка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Людмила Корзун.

22:18 17.05.2022

17.05.2022 - #япосвітуідуввишиванці

Участь у обласному мистецько-просвітницькому проєкті з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Вишиванка у моїй родині» (фотоматеріали оригінальних індивідуальних та колективних світлин родини). Лягала ниточка до ниточки мрійливо Дитині б долю вишити щасливу… Хорт Надія, керівник гуртка «В’язання гачком» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

22:15 17.05.2022

17.05.2022 - #япосвітуідуввишиванці

Участь у обласному мистецько-просвітницькому проєкті з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Вишиванка, моя вишиванка» (родинні обереги та реліквії: старовинні та сучасні зразки народної вишивки у вишиванках, рушниках, скатертинах та у речах домашнього вжитку. Вишивала я рушники, думками й українськими піснями… Хорт Надія, керівник гуртка «В’язання гачком» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

22:12 17.05.2022

17.05.2022 - #япосвітуідуввишиванці

Участь у обласному мистецько-просвітницькому проєкті з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці». Види контенту: відеоролик. Категорія контенту: Вишиванка крокує світом (відеоролик).  Автори: вихованці гуртка «Феєрверк фантазій» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник: Наталія Яцюк.

10:13 17.05.2022

16.05.2022 - #япосвітуідуввишиванці

Участь у обласному мистецько-просвітницькому проєкті з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Вишиванка у моїй родині» (фотоматеріали оригінальних індивідуальних та колективних світлин родини). Вишивала мама ніжними нитками...  Автор: Майорко Дарина, 16 років, вихованка гуртків Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник: Інна Майорко.

21:05 16.05.2022

16.05.2022 - #япосвітуідуввишиванці

Участь у обласному мистецько-просвітницькому проєкті з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Вишиванка, моя вишиванка» (родинні обереги та реліквії: старовинні та сучасні зразки народної вишивки у вишиванках, рушниках, скатертинах та у речах домашнього вжитку. Подих історії в нашій родині.  Автор: Нешпор Ольга, 14 років, вихованка гуртка «Основи образотворчого мистецтва» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник: Марина Нешпор

21:03 16.05.2022

16.05.2022 - #япосвітуідуввишиванці

Участь у обласному мистецько-просвітницькому проєкті з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «Я по світу іду в вишиванці». Види контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: Вишиванка цвіте над Україною (святкова листівка). Вітальна листівка «З Днем вишиванки».  Автор: Бровченко Діана, 11 років, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник: Оксана Дубініна.

20:58 16.05.2022