#Працюємо_творчо_та_креативно

100 років магії Волта Діснея! У грудні-січні Центром творчості дітей та юнацтва Київщини у рамках івент-кластеру «ART-покоління Київщини» проведено обласну виставку-презентацію робіт художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region». Не випадково у 2023 році виставка-презентація мала тему «Дивовижний світ Волта Діснея», адже саме цього року студія Волта Діснея святкувала свій 100-річний ювілей. Цікавим є факт, що найкращим аніматором студії Волта Діснея став українець! У 1934 році у студія Діснея створила перший у світі повнометражний мультфільм «Білосніжка та сім гномів», який став справжньою сенсацією і отримав нагороду «Оскар». Аніматором цього мультфільму став Володимир Титла – син українських емігрантів.

20:07 04.01.2024

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Чарівний дзвін «Різдвяних дзвіночків» у 2024 році! 02 січня 2024 року Центр творчості дітей та юнацтва Київщини підбив підсумки конкурсу на кращу ялинкову іграшку «Різдвяні дзвіночки», який проходив у рамках обласного новорічно-різдвяного флешмобу «Феєрверк побажань на Київщині». На розгляд журі було подано близько 90 неймовірних різдвяних виробів. Юні майстри та майстрині виготовили об’ємні ялинкові іграшки – дзвіночки з пап’є-маше, кераміки, текстилю, соломки, паперу, бісеру, та інших матеріалів. Кожна іграшка – це унікальний виріб, це своєрідне вітання з Різдвом Христовим. За рішенням журі (протокол засідання членів журі КЗ КОР «ЦТДЮК» від 02.01.2024 №1) було визначено переможців та призерів конкурсу.

19:58 04.01.2024

Підготовка до участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

2 січня 2024 року вихованці гуртків «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості розпочали підготовку до участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Юні дослідники вивчали Правила проведення Конкурсу , вимоги до оформлення та презентації наукових проектів.

18:59 02.01.2024

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині. Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: Новорічна декорація «Дракончик». Учасники флешмобу: вихованці гуртка "Початкове технічне моделювання», Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Сергій Ліньков. З Новим роком! Миру, добра, спокою, любові, взаєморозуміння, достатку, щастя, душевної рівноваги!!!

18:56 02.01.2024

#Працюємо_творчо_та_креативно

Вітаємо Бжезовську Злату, вихованку гуртка "Рукотвори" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Надія Равва), яка посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки "Новорічна композиція" у номінації "Сюжетна композиція"!

18:52 02.01.2024

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині". Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Ялинкове диво» (декоративна інтер’єрна ялинка ручної роботи). Учасники флешмобу: Наточна Валерія, 9 років, вихованка гуртка "Художнє плетіння на шпицях та гачком" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Надія Хорт. Найкращі вітання з різдвяно-новорічними святами! Нехай ці святкові дні наповнюють наші серця надією та любов’ю, а Новий 2024 рік буде роком нашої єдності для Перемоги України, роком Миру, нових можливостей та досягнень!!!

18:47 02.01.2024

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині". Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Ялинкове диво» (декоративна інтер’єрна ялинка ручної роботи). Учасники флешмобу: Рубленко Кароліна, 16 років, вихованка гуртка "Мистецтвознавці" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Марина Нешпор. Найкращі вітання з різдвяно-новорічними святами! Нехай в серцях ваших засвітає вогник надії, а кожен момент Нового Року 2024 приносить лише щасливі та незабутні враження! Нехай цей рік буде сповнений Миром, Злагодою та Перемогою України!

18:43 02.01.2024

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині". Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Ялинкове диво» (декоративна інтер’єрна ялинка ручної роботи). Учасники флешмобу: вихованці гуртка "Виготовлення сувенірів" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Маріана Сопіженко.

18:39 02.01.2024

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині". Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Ялинкове диво» (декоративна інтер’єрна ялинка ручної роботи). Учасники флешмобу: Мазур Матвій, 15 років, вихованець народного гуртка "Різьблення по дереву" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Олександр Парфенюк. Найкращі вітання з Новим роком! Бажаємо здоров’я міцного, щастя, добробуту в оселі та Божого благословення. Нехай Новий 2024 рік принесе всім Перемогу та Мир!

18:35 02.01.2024

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині". Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: «Ялинкове диво» (декоративна інтер’єрна ялинка ручної роботи). Учасники флешмобу: Свердлик Поліна, 11 років, вихованка гуртка "Художнє плетіння на шпицях та гачком" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Надія Хорт. Свої привітання з Новим 2024 роком хочемо розпочати з головного – нехай він буде переможним для всіх нас! Нехай збудуться всі найзаповітніші мрії!

18:30 02.01.2024