План заходів

План заходів з учнівською молоддю на січень 2024 року по Сквирському ЦДЮТ

17:14 31.12.2023

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині. Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: Різдвяна листівка «Для настрою». Учасники флешмобу: вихованці гуртка "Виготовлення іграшки", Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Наталія Яцюк. Найкращі вітання з різдвяно-новорічними святами! Нехай 2024 рік відзначиться тільки приємними новинами! Нехай він буде переможний і сповнений радості! Нехай кожна українська дитина буде люблячою та щасливою. Перемоги та Миру нашій Україні!!!

18:23 27.12.2023

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Вітаємо Архипенка Олександра, вихованця вокальної студії «Сузір’я» (керівник Людмила Корзун), який зайняв ІІ місце в фестивалі колядок «Київщина колядує» у рамках обласного новорічно-різдвяного флешмобу «Феєрверк побажань на Київщині». Бажаємо Олександру нових успіхів та перемог!

18:19 27.12.2023

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині". Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: Різдвяна фотозона. Учасники флешмобу: керівники гуртків та вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості. Вітаємо з Різдвом Христовим! У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

18:03 26.12.2023

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині". Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: Різдвяна листівка. Учасники флешмобу: Цімох Іванна, 11 років, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Оксана Дубініна. Взимку так хочеться вірити в дива, особливо під час різдвяно-новорічних свят! Бажаємо всім дивовижних подій, миру, злагоди, неймовірних зустрічей та прекрасного настрою!

17:59 26.12.2023

Новорічне вітання

Новорічне вітання від вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

17:49 26.12.2023

Новорічна композиція

Щиро вітаємо вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнської виставки «Новорічна композиція»:

17:43 26.12.2023

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб «Феєрверк побажань на Київщині». Незважаючи на сумне сьогодення, дітлахи чекають новорічних і різдвяних див. Зазвичай, казкову затишну новорічну атмосферу створюють сніг, ялинкові прикраси, паперові сніжинки, запах мандарин. Та цього річ вся Україна чекає на найбільше диво – Перемогу! Зимовий святковий період завжди надихає на творчість. Отож, продовжуючи низку святкувань КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» запрошує всіх стати учасниками новорічно-різдвяного флешмобу «Феєрверк побажань на Київщині».

17:39 26.12.2023

І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2023– 2024 навчальному році!

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2023– 2024 навчальному році! 22 грудня 2023 року на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Юні дослідники Сквирщини представили свої наукові проєкти в 7 відділеннях та 16 наукових секціях.

21:27 22.12.2023

ХАЙ УСЯ ЗЕМЛЯ ПОЧУЄ – УКРАЇНА КОЛЯДУЄ!

Напередодні найвеличнішого свята для всіх українців Різдва Христового у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося різдвяно-новорічне свято для вихованців закладу. Діти ознайомилися з різдвяними обрядами і традиціями, разом із вихованцями фольклорного колективу «Лілея» співали колядки та щедрівки, відгадували загадки, водили хороводи, гралися та розважалися.

21:21 22.12.2023