#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Вітаємо Архипенка Олександра, вихованця вокальної студії «Сузір’я» (керівник Людмила Корзун), який зайняв ІІ місце в фестивалі колядок «Київщина колядує» у рамках обласного новорічно-різдвяного флешмобу «Феєрверк побажань на Київщині». Бажаємо Олександру нових успіхів та перемог!

18:19 27.12.2023

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині". Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: Різдвяна фотозона. Учасники флешмобу: керівники гуртків та вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості. Вітаємо з Різдвом Христовим! У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

18:03 26.12.2023

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині". Вид контенту: фотоматеріали. Категорія контенту: Різдвяна листівка. Учасники флешмобу: Цімох Іванна, 11 років, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Оксана Дубініна. Взимку так хочеться вірити в дива, особливо під час різдвяно-новорічних свят! Бажаємо всім дивовижних подій, миру, злагоди, неймовірних зустрічей та прекрасного настрою!

17:59 26.12.2023

Новорічне вітання

Новорічне вітання від вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

17:49 26.12.2023

Новорічна композиція

Щиро вітаємо вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнської виставки «Новорічна композиція»:

17:43 26.12.2023

#КиївщинаРіздвяна2023_2024

Новорічно-різдвяний флешмоб «Феєрверк побажань на Київщині». Незважаючи на сумне сьогодення, дітлахи чекають новорічних і різдвяних див. Зазвичай, казкову затишну новорічну атмосферу створюють сніг, ялинкові прикраси, паперові сніжинки, запах мандарин. Та цього річ вся Україна чекає на найбільше диво – Перемогу! Зимовий святковий період завжди надихає на творчість. Отож, продовжуючи низку святкувань КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» запрошує всіх стати учасниками новорічно-різдвяного флешмобу «Феєрверк побажань на Київщині».

17:39 26.12.2023

І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2023– 2024 навчальному році!

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2023– 2024 навчальному році! 22 грудня 2023 року на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Юні дослідники Сквирщини представили свої наукові проєкти в 7 відділеннях та 16 наукових секціях.

21:27 22.12.2023

ХАЙ УСЯ ЗЕМЛЯ ПОЧУЄ – УКРАЇНА КОЛЯДУЄ!

Напередодні найвеличнішого свята для всіх українців Різдва Христового у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося різдвяно-новорічне свято для вихованців закладу. Діти ознайомилися з різдвяними обрядами і традиціями, разом із вихованцями фольклорного колективу «Лілея» співали колядки та щедрівки, відгадували загадки, водили хороводи, гралися та розважалися.

21:21 22.12.2023

Спадщина – безцінний дар

Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Спадщина – безцінний дар Попри складні обставини, продиктовані війною, небезпеку та постійні тривоги, наші діти мають цінувати та зберігати культуру нашої надзвичайно різноманітної української спадщини. Дорослі, в свою чергу, мають навчити їх захисту та збереженню культурної спадщини, її популяризації, розвитку пізнавального інтересу, виховати почуття поваги та дбайливого ставлення до історичних і культурних цінностей.

18:51 21.12.2023

До 85-річчя від Дня народження Василя Стуса

19 грудня 2023 року відбулася обласна онлайн-студія «Постаті» до 85-річчя від Дня народження Василя Стуса. Учасниками заходу стали вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, зокрема: Прохацька Анна, Черкасенко Варвара, Тесельська Вікторія, Миронська Софія та Корзун Неоніла. Юним дослідникам було цікаво почути натхненне полум’яне слово сильної Поезії, довідатись про трагічні сторінка справжнього сина українського народу. Обласна наукова студія «Постаті» об’єднала, згуртувала творчу молодь, надихнувши її на нові пошуки та відкриття.

19:29 20.12.2023