Проектна потужність

Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості відповідно до Статуту здійснює навчально-виховну, інформаційно-методичну, організаційно-масову та просвітницьку роботу.

У 2023/2024 навчальному році у закладі навчається 1228 вихованців за 9-и основними напрямами позашкільної освіти:

• художньо-естетичний – 46 груп, 595 уч.;

• гуманітарний – 1 групи, 15 уч.;

• дослідницько-експериментальний –14 груп, 70 уч.;

• науково-технічний – 18 груп, 267 уч.;

• туристсько-краєзнавчий – 7 груп, 99 уч.;

• еколого-натуралістичний – 4 групи, 50 уч;

• фізкультурно-спортивний – 6 груп, 62 уч.;

• військово-патріотичний – 4 груп, 57 уч.;

• соціально-реабілітаційний – 3 групи, 45 уч.

Всього – 99 гуртків,  груп та інших творчих об'єднань у філіях позашкільного навчального закладу, 1228 дітей, що становить 32% від загальної кількості дітей в районі.

Організація діяльності гуртків, секцій, студій та інших творчих об’єднань здійснюється відповідно до програм трирівневого навчання: початковий, основний та вищий.

У закладі працює 19 педагогічних працівники (з них керівників гуртків 17), які роблять творче життя дітей змістовним, наповненим новими відкриттями.