Сквирський центр дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області

Зразковий хореографічний колектив "Сквиряночка"

Сергійчук Марина Андріївна,

керівник зразкового хореографічний колектив "Сквиряночка"

Хореографічний колектив «Сквиряночка» розпочав свою роботу у 1998 році. Очолює його Сергійчук Марина Андріївна.

В колективі займаються діти віком від 6 до 18 років, є групи підготовчого, початкового, основного та вищого рівнів, в яких займаються близько 100 дітей.

Основна мета роботи – популяризація народних танців, розвиток творчих здібностей вихованців.

Творче кредо колективу – «Дарувати позитивні емоції, радість глядачам».

У 2013 році колективу присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

Танцювальний ансамбль «Сквиряночка» – це не лише танцюючі юнаки і дівчата, котрі ведуть здоровий спосіб життя і вдосконалюють свою хореографічну майстерність, це група однодумців, друзів. Це колектив із своїми традиціями та стилем. Ансамбль творчо працює над оригінальними й авторськими танцювальними композиціями, вдало поєднує різні хореографічні напрями.

Зразковий хореографічний колектив «Сквиряночка» має різноманітний репертуар: це танці різних регіонів України, дитячі хореографічні композиції, номери сучасної хореографії.

З перших років існування хореографічний колектив «Сквиряночка» веде активну концертну діяльність, є переможцем районних, обласних конкурсів та учасниками Всеукраїнських фестивалів.